Świece woodwick

Odpowiedni klimat w domu to podstawa. To dlatego coraz więcej ludzi decyduje się na wszelkiego rodzaju ozdoby, czy świece zapachowe, które nie tylko doskonale pachną, ale też nadają pomieszczeniu klimatu i świetnie się prezentują. Coraz częściej są one produkowane w eleganckich opakowaniach, aby idealnie pasować do wnętrz.

Czym charakteryzują się świece woodwick?

Przyznać trzeba, że woodwick to prawdziwy rodzynek, wśród dostępnych na rynku świec.

Przede wszystkim dlatego, że świece te, zamiast tradycyjnego knota, posiadają knot wykonany w całości z drewna. Dzięki temu podczas palenia delikatnie on skwierczy i wypełnia wnętrze niepowtarzalnym klimatem.

Jak korzystać ze świec woodwick?

Aby utrzymać dobry nastrój na dłużej, warto stosować się do kilku prostych rad, które sprawią, że korzystanie ze świec woodwick będzie czystą przyjemnością.

Przede wszystkim zawsze należy pamiętać o tym, że świece te nie mogą pozostać rozpalone dłużej niż trzy- cztery godziny. Po tym czasie dobrze będzie czasowo zgasić świecę i odczekać do następnego jej zapalenia.

Aby palenie świecy było w pełni bezpieczne, należy pamiętać też o odpowiedniej długości drewnianego knota. Nie powinien on przekraczać trzech- czterech milimetrów, aby płomień nie był zbyt duży.

Warto pamiętać też o tym, że świeca nigdy nie powinna stać w przeciągu, aby nie doszło do przypadkowego rozproszenia ognia i pożaru. Nigdy nie wolno też stawiać niczego nad świecą lub w jej bezpośrednim położeniu, aby nie doprowadzić do podpalenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii do domu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *