Ręczniki z haftem – gustowne, eleganckie, szykowne

Ręczniki z haftem spełniają podwójną rolę, ponieważ z jednej strony są typowymi przedmiotami codziennego użytku, z drugiej natomiast mogą wystąpić w roli akcentu dekoracyjnego każdego typu łazienki, niezależnie od jej wystroju i tonacji barwnej. Dzięki ręcznikom z haftem można dać wyraz dobrego gustu i smaku, szczególnie wówczas, gdy zostaną podarowane w formie prezentu. Ich szyk i elegancki wygląd są w stanie zachwycić każdą obdarowaną osobę, a staranne wykończenia dodają im klasy.

Delikatne ręczniki z haftem doskonale będą się prezentowały zarówno w łazience, jak i na plaży. Z uwagi na to, że zajmują mniej miejsca w torbie czy plecaku niż koc, sprawdzą się także w plenerze. Zostały wykończone elegancką lamówką, która skutecznie zapobiega strzępieniu się brzegów ręczników z haftem. Będą one świetnie wyglądały zarówno w małych pomieszczeniach, jak i w przestronnych łazienkach, urządzonych z rozmachem.

Ręczniki z haftem bardzo dobrze wchłaniają wodę, jednak w celu podwyższenia ich właściwości absorpcyjnych należy wyprać je przed pierwszym użyciem. Projektanci haftów źródeł inspiracji szukają przede wszystkim w naturze i w kulturze poszczególnych regionów, ze zwróceniem szczególnej uwagi na motywy kwiatowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *